Геройськи загинув у бою наш земляк комісарівець Максим Усатенко

Дата: 25.05.2022 18:31

Знову скорботна звістка прилетіла до Березанської громади у село Комісарівка. У бою під Лиманом в Донецькій області загинув наш зеФото без описумляк – старший стрілець 3-го батальйону 79-ої окремої десантно-штурмової бригади Максим Григорович Усатенко. Загинув молодий 26-річний доблесний захисник рідної землі. Країна втратила ще один цвіт нації, а батьки свого сина.

Колектив Березанської селищної ради, уся громада щиро співчувають батькам, рідним, знайомим з приводу непоправного горя, розділяють тяжкий біль утрати.

Оксана Василівна і Григорій Миколайович, тримайтеся і гордіться вашим сином. Він справжній герой, бо віддав життя за вас, за своїх рідних, за нашу землю, за нашу вільну Україну! Він пішов із життя, щоб Україна продовжувала жити! Не забудемо нашого героя!

#СлаваГероямУкраїни